Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 2. třída > Cvičení v přírodě

Cvičení v přírodě

Na 28.6.bylo naplánované cvičení v přírodě, ale předpověď počasí mě donutila k přesunu na 27.6., abychom si opravdu ten tradiční pochoďák užili ( i když teď se dívám z okna a pochybuji o všech předpovědích). Takže pokud děti vše řádně vyřídily a ráno nebude pršet, vyrazíme vláčkem do přírody směr Zoubek, kdo bude mít, může si  cestou opéct buřta, a vrátíme se přibližně v 11.40 hod do školy  a půjdeme na oběd. Pokud pršet bude, zůstáváme na hry ve škole a repete možná ve čtvrtek. Tak snad nás počasí nevyšplouchne.

Ještě jednou hezké prázdniny, odpočívejte a čtěte...I.O.