Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 2. třída > Informace ke konci školního roku

Informace ke konci školního roku

Konec školního roku se blíží, bilancujeme a uklízíme.

Zkontrolujte prosím učebnice.

Prosím přibalte dětem igelitovou tašku na  výkresy, kufřík a květinu.

Do 21.6. vybereme učebnice, 22.6. Den Země, 25.6. děti obdrží nové učebnice a vyberu podepsané žákovské knížky, 26.6. a 27.6. si mohou přinést vlastní oblíbenou společenskou hru, karty, stavebnici, knihu ( 26.6. konec vyučování už také v 11.30), 28.6. cvičení v přírodě ( vhodné oblečení a obuv na túru, svačinu, pití), 29.6. - konec v 8.45, poté ještě zazvoníme deváťákům a hurá na prázdniny.

Všem děkuji za spolupráci, přeji hezké prázdniny a v příštím školním roce na shledanou. I.O.