Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 2. třída > Informace na týden od 11.6. do 22.6.2018

Informace na týden od 11.6. do 22.6.2018

14.6. ŠKOLOHRÁTKY

19.6. PREZENTACE KROUŽKŮ

22.6. DEN ZEMĚ ( projektový den, skupinová práce, do školy pouze psací potřeby, žákovskou knížku a svačinu)

ČJ - opakujeme učivo 2.ročníku

- slohová cvičení na téma reklama, dopis, naše vlast

Prosím o prohlédnutí učebnice, vygumování, popř. opravení, budeme je vybírat koncem příštího týdne. Dále budeme odevzdávat čítanky, které mají děti  ve škole, pokud některá vyžaduje opravu, pošlu ji domů.

M - násobení  a dělení 8, 9 ( vytrhat násobky): v pracovním sešitě začneme násobení i dělení 8, a poté i 9, pracovní sešity si vyberu a uložím pro příští rok, kdy ještě doděláme některá cvičení, protože  vše nestihneme a pamětné osvojení násobilky od 6 je úkolem 3. ročníku, přesto přes prázdniny procvičujte a zkoušejte celou násobilku.

SKN - léto, opakujeme učivo 2.ročníku v pracovním sešitě

- stále zkouším základní vědomosti

Prosím prohlédněte učebnici, popř. opravte, 18.6. si ji vyberu.

Poškození učebnice vaším dítětem bude finančně vyhodnoceno a peníze vybírány ještě do konce roku. 25.6. prosím o odevzdání Vámi podepsané žákovské knížky, informace o organizaci posledního týdnu sledujte na internetu nebo u žáků v notýsku.