Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 2. třída > Informace na týden od 2.5. do 11.5.2018

Informace na týden od 2.5. do 11.5.2018

ČJ - procvičování probraných párových souhlásek + h,ch ( Uč. do str.142 + PS  do str. 34)

Dú - STR. 137/2, 140/3

M - násobení a dělení pěti + opakování probraných násobků

Dú - str. 7 / 2 ( 1. sl. růžový + 1. sl. fialový / 2. sl. růžový + 2. sl. fialový)

Skn - zvířata na jaře

Tyto dva týdny utečou jako voda, moc toho ve škole nestihneme, a tak děti dostaly na volné dny dobrovolné pracovní listy, aby mohly, ty, co mají zájem, procvičovat. Určitě se jim to hodí.

Ještě mám pro vás jednu adresu, kde najdete fotky svých dětí. Abychom si školní web nezahltili fotkami, vytvořila naše paní asistentka soubor pro druhou třídu (jméno i heslo: druhatrida), http://ksteflova.rajce.idnes.cz