Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 4. třída > PROSINEC - co je důležité?

PROSINEC - co je důležité?

PROCVIČUJ SI TESTY Z DOPRAVNÍ VÝCHOVY!!! TESTOVÁNÍ SE BLÍŽÍ (viz info v ŽK z 21. 9.) !

Blíží se Mikulášská besídka (5. 12. 2017) - všechny potřebné informace máš v ŽK. PROSÍM, INFORMUJTE O ODCHODU Z BESÍDKY VYUČUJÍCÍHO! Připomínám, že Mikulášská besídka probíhá v odpoledních hodinách, tzn., je mimořádně brána jako odpolední výuka (pokud se žák z jakéhokoliv důvodu nebude účastnit --> omluvenka do ŽK), tím pádem odpadá ve čtvrtek 7. 12. 2017 odpolední dvouhodinovka ateliéru - vyučování končí v 11:30, po něm jdou žáci na oběd a domů nebo do ŠD - podle toho, jak jsou běžně zvyklí!

Blíží se Jarmark (14. 12. 2017) - všechny potřebné informace máš v ŽK. PROSÍM, INFORMUJTE O ODCHODU Z BESÍDKY VYUČUJÍCÍHO!

18. 12. - naučný pořad Ze života hmyzu (v budově školy).

22. 12. - třídní besídky, krácené vyučování (konec v 11:30).

Uč se a procvičuj si na čtvrtletní KP (budeme psát v týdnu po vánočních prázdninách) z ČJ i z M, viz diáře.

PRAVIDELNĚ:

Co nejčastěji si čti (potichu i nahlas).

Každý den by ses měl připravovat do školy (na ČJ, M, AJ), před hodinami SKN, ČP, ZI by ses měl učit pravidelně. I několik minut denně dělá zázraky a bez práce prostě nejsou koláče :-).

Na ČP si procvičuj ze sešitu i učebnice.

GEOMETRIE je součást matematiky, to, že z ní nedostáváš téměř žádné úkoly, neznamená, že se jí doma neučíš a že si jí neprocvičuješ!!!!

PLÁNOVANÉ PÍSEMNÉ PRÁCE:

• 6. 12. ČP - KP houby
  • 7. 12. ČJ - KP slovní druhy (viz sešit a pracovní listy)
  • 11. 12. Sh - KP (viz sešit)
  • 13. 12. M - KP počítání do 10 000
  • 15. 12. M geo - KP viz sešit (i pravoúhlý trojúhelník)
  • v týdnu od 18. do 21. 12. půjdeme na testy z dopravní výchovy do PC učebny, výsledky budou oznámkovány v předmětu ČP

Po Vánocích budeme psát čtvrtletní KP z ČJ i z M --> uč se!!!