Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 7. třída

7. třída

Vítejte na stránce 7. třídy ZŠ Černovice! Najdete tady nejdůležitější informace a aktuality z dění v naší třídě a stáhnete zde všechny potřebné dokumenty.

ROZVRH HODIN K NAHLÉDNUTÍ ČI STAŽENÍ

Ředitelské volno

Z organizačních důvodů je na dny 30. 4. 2018 a 7. 5. 2018 vyhlášeno ředitelské volno. Užijte si ,doufejme, prosluněné, prodloužené víkendy.

Třídní schůzka

Datum konání: 19. 4. 2018

Společný začátek je od 16:00. Těšíme se na účast všech rodičů.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ V PECI POD SNĚŽKOU

Datum konání: 4. 2. 2018 - 11. 2. 2018

Druhý únorový týden se žáci sedmé a osmé třídy, spolu se žáky kamenické školy, zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu v Krkonoších, v Peci pod Sněžkou.

Bydleli jsme ve výšce 1060 m, v Husově Boudě. I když každodenní trénování na sjezdovce a odpolední výcvik na běžkách byl náročný, užili jsme si spoustu zábavy. Na závěr jsme měli i závody ve slalomu a běhu na lyžích.

Každý večer jsme měli jiný program: večerní lyžování, přednášku náčelníka horské služby, zdravovědu…ale hlavně soutěže a diskotéku s našimi kamarády z kamenické školy.

Byl to parádní týden. Vůbec se nám nechtělo vracet domů.

Aktivně jsme se zúčastnili turnaje v přehazované

Datum konání: 1. 2. 2018

Školní turnaj v přehazované, je tradiční sportovní událostí naší školy a my se jí aktivně zúčastnili. I když naše třída nevyhrála, s velkou chutí a nasazením, ostatním týmům vzdorovala!

Bobování - užíváme si zimu naplno

Datum konání: 23. 1. 2018

Hodiny mohou být nejenom plné trápení a vtloukání vědomostí do hlavy! Umíme si je užívat i jinak, hlavně díky tomu, že nám konečně napadl sníh. A to že už jsme velcí sedmáci nám nevadí, bobování si užíváme všichni!

Škola nás baví - společný výlet na Laser game

Datum konání: 19. 12. 2017

Před vánočními prázdninami jsme si udělali výlet do Tábora, kde jsme si užili trochu adrenalinu a přiměřeného soutěžení při laser game. Nechybělo samozřejmě i občerstvení po výkonu a trocha umění při přesouvání městskou dopravou. Vše ale dopadlo dobře, výlet se nám vydařil a jistě jsme tu nebyli naposledy.

Jarmark se nám povedl

Letošní Jarmark se nám povedl na všech frontách. V kavárně se nám střídali šikovní prodejci dobrot a voňavé kávy, u prodejního stánku jste nám vykoupili veškeré výrobky, které pro vás připravili zruční sedmáci a ve vestibulu ztvárňovali Betlémskou událost, kvůli které můžeme prožívat nejhezčí dny v roce. Děkujeme všem za návštěvu a příští rok se budeme těšit již v osmé třídě.

Jarmark

Datum konání: 14. 11. 2017

Bude Jarmark!

I letos se podílíme na přípravě a organizaci tradičního školního Jarmarku. Kromě voňavé kavárny nás uvidíte také ve vstupní hale v živém Betlémě, nebo v tělocvičně při prezentaci dovedností.

Těšíme se na Vás!

LETÁK JARMARK 2017

Informace na týdny od 19. 6. do 30. 6. 2017

Milí žáci a rodiče,

ZDE najdete základní informace pro poslední dny školního roku 2016/17.