Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 7. třída > LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ V PECI POD SNĚŽKOU

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ V PECI POD SNĚŽKOU

Datum konání:
4.2.2018
Datum ukončení:
11.2.2018

Druhý únorový týden se žáci sedmé a osmé třídy, spolu se žáky kamenické školy, zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu v Krkonoších, v Peci pod Sněžkou.

Bydleli jsme ve výšce 1060 m, v Husově Boudě. I když každodenní trénování na sjezdovce a odpolední výcvik na běžkách byl náročný, užili jsme si spoustu zábavy. Na závěr jsme měli i závody ve slalomu a běhu na lyžích.

Každý večer jsme měli jiný program: večerní lyžování, přednášku náčelníka horské služby, zdravovědu…ale hlavně soutěže a diskotéku s našimi kamarády z kamenické školy.

Byl to parádní týden. Vůbec se nám nechtělo vracet domů.