Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 7. třída > Školní výlet za poznáním i zábavou

Školní výlet za poznáním i zábavou

Datum konání:
4.6.2018

V pondělí 4. 6. 2018 jsme se vydali s naší třídou na výlet za poznáním i zábavou. Cesta do Prahy nám krásně utekla a tam začalo naše dobrodružství. Nejprve jsme navštívili unikátní výstavu Mumie Světa, kde jsme se dozvěděli a viděli spoustu zajímavých věcí. Aby to nebyl jen naučný výlet, pokračovali jsme autobusem i za zábavou, do Aquapalace Čestlice, kde nám ten čas utekl tak rychle, že se nikomu nechtělo odcházet. A co by to bylo za výlet bez rozchodu, který jsme také našim dětem umožnili hned po dovádění v bazénu. Cesta zpět byla velice klidná, neboť tolik poznatků, zážitků a našlapaných kilometrů utahalo nejen děti, ale i nás. Myslím si, že na takový výlet všichni jen tak nezapomeneme. A co na to děti?

"Výstava mumií se nám moc líbila, také jsme tam byli asi dvě hodiny. Potom jsme se přesunuli do aquaparku v Čestlicích, kde jsme tři hodiny řádili na tobogánech, divoké řece a dalších atrakcích. Výlet byl moc super."

"Cestou do muzea jsme v Praze viděli spoustu památek. V muzeu jsme viděli mumie z celého světa, což byla bomba. Po muzeu nás paní učitelka asi 100x fotila, ale to nevadilo, protože ta nejlepší tečka teprve přišla. Aquapark Čestlice, kde jsme asi tři hodiny projížděli všechny tobogány. Pak jsme se v KFC najedli, nakoupili si a jeli domů. Všichni jsme si to moc užili."

"V Praze jsme hned po příjezdu navštívili muzeum o mumiích. Bylo to velice zajímavé. Po muzeu jsme hned jeli do bazénu v Čestlicích. Velice jsme si to užili, jezdili jsme na tobogánech, ale i plavali. Po bazénu jsme vyrazili do KFC, kde si dal každý něco dobrého a pak jsme měli menší rozchod. Výlet se nám velice líbil."

"Výlet byl skvělej, užili jsme si muzeum i bazén. Navíc jsme se fakt dobře najedli. Hodnotím 10 z 10."