Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Reprezentace v sálové kopané

Reprezentace v sálové kopané

14.2.2017

Reprezentace v sálové kopané

Dne 14. 2. 2017 se zúčastnili starší žáci naší školy okresního kola v sálové kopané. Turnaj se odehrál za účasti pěti škol okresu, vítězů okrskových kol, ve sportovní hale na ZŠ Osvobození v Pelhřimově. Po bojovném výkonu obsadili naši kluci 5. místo.

Turnaj jsme zahájili remízou se ZŠ Pacov 0 : 0. V dalším zápase jsme se utkali se ZŠ Na Pražské Pelhřimov. Bohužel jsme neudrželi vedení 1 : 0 a nakonec prohráli nešťastně 1 : 2. Následující zápas se ZŠ Humpolec Hradská jsme se střelecky trápili a po „hloupých“ gólech prohráli 0 : 2. V posledním zápase s Gymnáziem Pelhřimov jsme bojovali o konečné umístění, prohra 0 : 1 stačila na celkové páté místo v turnaji. Jedinou branku na turnaji vstřelil Lukáš Pěnka. Turnaj odehráli tito žáci – brankář Vojta Dvořáček, v poli Lukáš Pěnka, David Svadba, Jirka Kos, Dominik Pavlík, Zdeněk Zíka, Filip Vondráček a Honza Hromadník.

Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalších sportovních soutěžích.

J. Hadrava