Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 1. třida 2019/2020 > Informace na týden od 16.3. do 20.3.2020

Informace na týden od 16.3. do 20.3.2020Domácí výuka - milí rodiče, na nějakou dobu se stáváte učiteli svých dětí. Každý den se budu snažit vám být nápomocná, zadat vaším prostřednictvím dětem úkoly, které společně vypracujete, ať už ústně, nebo písemně. Pro písemné záznamy bych prosila o založení nového sešitu ( popř. listy papíru do desek), kam každý den, jak jste byli zvyklí, vypracujete úkol, nebo napíšete diktát. Až se znovu setkáme, žáci mi sešity (desky) odevzdají. Úkoly budu zadávat i v pracovních sešitech, kde vás poprosím i o zkontrolování, můžete si vytisknout i nějaké pracovní listy.

Tento týden bude zkušební, budeme se snažit vychytat všechny možnosti a poprosím i o vaše návrhy. Důležité bude pro děti zachovat si určitý režim, rozvrh. 

Každý den můžete začít v 9.00 hod posazením žáčka před televizi asi na  20 minut, kde má probíhat výuka na ČT2  UčíTelka. Vypadá to na opakování všech předmětů a navození školní atmosféry. Pokračovat můžeme dalším opakováním za pomocí počítače a interaktivních webů, pak se podívat i do našich učebnic a poté kdykoli vypracovat domácí úkol, celé by vám to mohlo zabrat max 2 hodiny. Nechci vás zahltit úkoly, není třeba panikařit, co zvládnete, to zvládnete, doma hlavně opakujte, čtěte, trénujte písmo, počty.

Děkuji za vaši zodpovědnost a buďte zdraví.  

 

https://www.skolasnadhledem.cz/profil/prehled

https://www.skolaci.com/vitejte-v-pismenkove-pismeno-b-b/22682

https://skolakov.eu/cesky-jazyk-1-trida

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů