Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 1. třída > Distanční výuka od 1.3.2021

Distanční výuka od 1.3.2021Milí rodiče,

i přesto, že vláda slibovala, že 1. a 2. třídy už nezavře, je to tu. Od 1. 3. se vrátíme k online výuce v MS Teams.

Hlavní online náplní bude český jazyk (45 minut denně) a matematika (45 minut denně). Psaní online si bohužel neumím představit, takže na to máte v rozvrhu červenou kolonku (ale kdy to napíšete, je úplně na vás!). Pokud se budou učit nějaké nové písmeno, natočím na video jak na něj a vložím k zadání do MS Teams.

Žáci budou rozděleni do dvou skupin (jako na podzim) - seznam žáků ve skupinách bude zveřejněn v MS T. 1. skupina bude začínat v 8:00 a končit v 10:45, 2. skupina bude začínat v 8:50 a končit ve 11:30. Aby si děti navzájem nezáviděly, že někdo začíná v 8:00 a někdo až v 8:50, tak se po týdnu tyto skupiny prohodí (tzn. že v týdnu od 1. do 5.3. budou začínat žlutí, v týdnu od 8. do 12. modří). Jednou v týdnu budou mít 30 minut Skn. Snad jsem to popsala srozumitelně. Kdyby nebylo někomu něco jasné, napište, zavolejte!

Myslím si, že 45 minut online ve skupině po 8 dětech, je docela dlouhá doba a neměly by pak již být další úkoly pro samostatnou práci (uvidíme ale jak to půjde). I tak ale prosím, aby si děti sedly se slabikářem/knihou a chvíli ještě četly.

Psaní budu vždy zadávat do MS T., poprosím vás pak o vložení fotografie. Kdyby bylo někdy potřeba něco vytisknout na další hodinu, vložím vám to taktéž do zadání k tisku.

Pokud se někdo nebude moci zúčastnit online výuky - prosím o včasné omluvení. V případě neomluvení se samozřejmě počítají neomluvené hodiny.

Věřím, že to zvládneme jako na podzim a brzy se zase uvidíme ve škole.

Rovrh.png


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů