Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 1. třída > Informace k distanční výuce

Informace k distanční výuceVážení rodiče,

jak již víte, od zítřka 14. 10. nás čeká distanční výuka. Doufám, že je to opravdu záležitost na 8 vyučovacích dní a 2.11. se opravdu vrátíme do školy. Abych věděla, jaké mám možnosti práce s dětmi na dálku, potřebovala bych vědět, zda máte přístup k počítači, internetu, tiskárně, atd. Vím, že to bude velmi namáhavé - a to hlavně pro vás. Budu k dispozici každý den od 8 do cca 16 (ale pokud budete potřebovat i v dalších časech - pište sms či email, nebo volejte). Vždy den předem na web napíšu úkoly na další den. Budu se snažit zadávat vždy jen to nejdůležitější (cca půlku z toho, co bychom zvládli ve třídě) - většinou to vychází na stránku v ŽA či v M, ale některá cvičení jsou náročnější a celou stránku nestihneme. Dnes jsem dětem okopírovala nějaké pracovní listy, na které vás popřípadě odkážu a dostaly sešity, do kterých některá cvičení či úkoly budou dělat.

Zatím bych to vše řešila touto cestou. Online výuka (videohovory) mi přijde pro prvňáky velmi komplikovaná až nereálná. Pokud by se ale situace nezlepšovala a museli bychom s distanční výukou pokračovat i po 2.11. - zkusili bychom pár hodin týdně s videohovory (nechci ale předbíhat a doufám v lepší časy :) ).

Chtěla bych Vás požádat o trpělivost, spolupráci a velkou pomoc dětem s jejich povinnostmi. Každý den prosím o zpětnou vazbu - vyfocení hotové stránky a následné zaslání (email, WhatsApp, Messenger). Zároveň Vás prosím o pravidelnou zpětnou vazbu, jak si děti vedou, abych podle toho mohla upravovat úkoly, pokračovat s písmeny apod.

Pokud budete mít jakékoli dotazy - pište (vacirova@zscernovice.cz) nebo volejte (734 638 510).

Děkuji za odpověď. Těším se na děti 2.11.!

S pozdravem,

Lenka Vacířová


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů