Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 1. třída > Informace k výuce od 21.9. do 2.10.

Informace k výuce od 21.9. do 2.10.

Číslice a tečky do pěti, dát do pytlíku (popř. desky na číslice), nosit na hodiny matematiky.

Písmena M, m, A, a - v deskách nosit do školy - JEN TA PÍSMENA, KTERÁ MÁME PROBRANÁ - NE VŠECHNA!

23.9. - plavání Jindřichův Hradec - odjezd 9:40, příjezd kolem 13:00 (na plavání není potřeba vozit sprchové gely, mají je k dispozici ve sprchách v dávkovači)

28.9. - státní svátek

30.9. - plavání Jindřichův Hradec - odjezd 9:40, příjezd kolem 13:00

Každý den kontrolovat:

• 1x za týden podepsat vedle známek notýsek
  • tužky (č.2) a pastelky ořezané
  • obsah penálu úplný
  • domácí úkol písemný vždy v úterý a čtvrtek
  • obsah aktovky (nenosit zbytečně všechno učení)

_______________________________________________________________________________________________________

Co nás čeká:

Český jazyk:

Příprava na čtení. M m, A a, rozklad slov na slabiky, rozlišování hlásek. Tvoření vět.

Psaní – uvolňovací cviky (uvolnění ruky a příprava na psaní), rovné čáry, šikmé čáry. Správné držení tužky.

Matematika

Počítání předmětů do pěti. Porovnávání,  číslice 1,2,3. Sčítání a odčítání v oboru do 3. Práce s kartami, znázorňování čísel.

Svět kolem nás

Opakování - škola

Příroda v září - stromy, ovoce, zelenina

Podzim