Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 1. třída > Úkoly na pondělí 19.10.2020

Úkoly na pondělí 19.10.2020

!Tento pátek (23.10.2020) od 7 do 7:45 je poslední možnost přinést do vestibulu školy nasbírané kaštany a žaludy!

Český jazyk - čtení - ŽA:

• str. 30
    • kytička - tvořte slabiky se S (S-E -> SE)...
    • pusa - nejdříve přečíst slabiky a pak pospojovat slabiku + obrázek (stačí vždy s jednou, i když je tam víc možností)
  • skládání slabik a slov z písmen:
    • nejdřív jen slabiky: ma, lá, se, lé, sa, me
    • zadní strana ŽA (mřížky):
      • 1. LES
      • 2. ELA, EMA
      • 3. MELE, SELE
  • str. 30
    • kytička - přečíst slabiky (šikulové mohou navíc zkusit spojit dve slabiky do slova - propojit, nebo vybarvit)