Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 2. třída > Informace k výuce od 1.9. do 4.9.2020

Informace k výuce od 1.9. do 4.9.2020

1.9. - 8.00 - 9.35: - přivítání, poučení o školním řádu, bezpečnosti a hygienických zásadách ve škole

- děti dostanou zpravodaj pro rodiče, prosím o přečtení a potvrzení návratky na konci ( tu děti odevzdají co nejdříve zpátky), zaznamenání případných změn či zdravotních obtíží, prosím o vyplnění žákovského notýsku, návratky na výlet, lístku do družiny ( kvůli odpolednímu vyučování vyplní všichni)

- skříňky v šatně a tedy i čipy zůstávají stejné ( prosím o kontrolu funkčnosti)

2.9. - 8.00 - 11.30 - třídnický den: s sebou aktovku, svačinu, psací potřeby( pastelky, fixy) - děti obdrží učebnice pro 2.ročník ( sešity až průběžně), prosím o obalení, zkontrolování podpisu, přibalte do aktovky roušku pro všechny případy

- vybírám peníze za sešity a VV potřeby na školní rok: 128,-

za fotky ( 20,- za společnou + skupinky - ty je možné vrátit a zaplatit pouze společnou, info o ceně v notýsku)

od 3.9. - výuka podle rozvrhu - potřeby na Ps, Ateliér

- opakování a učivo ( Pí 1 str. 1-3, M - str. 1, Čj )

Co nás čeká: 8.9. 2020 odložený výlet

10.9. 2020 v 15.00 rodičovská schůzka ( volby do školské rady, opatření COVID-19)