Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 2. třída > ONLINE VÝUKA OD 2.11.2020

ONLINE VÝUKA OD 2.11.2020Dobrý den, milí rodiče, čeká nás nelehký úkol, od 2.11.2020 přeorientujeme komunikaci z webových stránek do programu Microsoft Teams. Vaším úkolem bude si tuto aplikaci nainstalovat do počítače ( popř. i do telefonu), já vám rozešlu hesla pro vaše dítě, heslo si změníte podle vlastního uvážení, ale nezapomenete. 

https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-365/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion 

https://www.zscernovice.cz/distancni-vyuka

Máme nainstalováno.

Protože to nebude lehké, využiji krátké instruktážní video od paní učitelky z 1. třídy, které vám pomůže při práci v programu. 

https://www.youtube.com/watch?v=HhoDOu-OLv0

Spojení se pokusíme navázat v pondělí v 9.30, zjistíme, kdo zvládl, a popřípadě se rozdělíme na dvě skupiny ( spojení bude ideální nanejvýš pro 10 dětí najednou), a pak každý další den se budeme scházet s 1. skupinou v 9.30 a s druhou v 10.00. V konverzaci MS Teams si budeme psát postřehy a připomínky.

Předběžně bych náš rozvrh viděla takto - po - Čj, út - M, st - Skn, čt - Čj,  pá - čtení, čtenářské dílny. 

Každý den budete mít v zadání látku k probrání, zadaný úkol na napsání do domácího sešitu a ještě test, který děti vyplní a pošlou mi zpět. Samozřejmě, že děti budou potřebovat vaši pomoc, ale moc prosím, zaměřte svou pomoc jen na orientaci na klávesnici či odeslání úkolu, nechte nás pracovat i s chybou, aby si ji uvědomily.

Popřejme si dobrou spolupráci a spokojenost všech.

Důležité!!! Protože jsme doma zase déle než se předpokládalo, došly nám výukové pomůcky, které budeme potřebovat- konkrétně Matematika 5 a Písanka 2. Proto vás prosím, abyste si udělali příští týden čas a ve škole si vyzvedli připravené materiály. Jsou tam i pracovní listy pro šikulky a rychlíky, které nejsou povinné, ale až budeme ve škole, tak mi je děti zase mohou ukázat a náležitě je ocením. 

Hezké dny!