Fulltextové vyhledávání

Pondělí 30.3.Milé děti,

přeji vám hezký den. Víte, že už pracujeme z domova třetí týden? Podle úkolů, které odevzdáváte, musím říct, že vám to jde moc dobře :-) Pochlubte se, kdo upekl muffiny? Jestli máte fotky, určitě je pošlete, uděláme z nich koláž . Na tento týden vám zase nachystám jeden speciální (nepovinný) úkol.

Matematika
V pondělí a v úterý budeme opakovat. Ve středu si dáme malý test - bez známek. Od středy budeme mít geometrii - budeme potřebovat pravítko, ostrou tužku (č. 2 nebo 3) nebo mikrotužku, kružítko.

učebnice

103/22 - pouze růžové, jen vypočítej, kalkulačku použij jen pro kontrolu

103/23

103/27 - jen 3 sloupečky. Vypočítej způsobem, který ti vyhovuje (rozkladem, jak je uvedeno v učebnici nebo se zatrháváním).

103/29 - toto odevzdat

Výsledky k vlastní kontrole:

Výsledky_m_3003.docx

 

Český jazyk

Dnes budeme trénovat podstatná jména rodu mužského. Komu nestačí pracovní list (kdo nemůže vytisknout nebo vyplnit elektronicky, napíše si ručně  jen řešení, zadání nepište) může si udělat online cvičení. Zatím můžeš používat nápovědu z učebnice str. 123-124.

cj_3003.docx

Výsledky k vlastní kontrole:

vysledky_cj_3003.docx

Online procvičování (nepovinné):

https://www.onlinecviceni.cz/exc/pub_list_exc.php?action=show&class=4&subject=%C4%8Cesk%C3%BD%20jazyk&search1=05.+Podstatn%C3%A1+jm%C3%A9na+-+rod+mu%C5%BEsk%C3%BD#selid

nebo

https://skolakov.eu/cesky-jazyk-4-trida/podstatna-jmena-rodu-muzskeho

Angličtina

Opakujte si čas a předměty ve škole. V úterý si dáme test - bez známek!