Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 5. třída > MS Teams - online výuka

MS Teams - online výukaDobrý den,

vzhledem k nelepšící se situaci jsme nuceni nadále učit na dálku. Tento týden jsme připravovali využití MS Teams. V tomto programu budou děti absolvovat online výuku, přijímat a odevzdávat úkoly.

V noci jste obdrželi e -mail s instrukcemi. Každé dítě dostane svoji přihlašovací adresu a dočasné heslo. To je třeba ihned změnit. Nové heslo si prosím zapište, předejdete tak potížím!

Návod na instalaci najdete zde (můžete nainstalovat do počítače i mobilu zároveň): https://www.zscernovice.cz/distancni-vyuka

Přihlašovací údaje máte v e-mailu. Prosím, abyste si program do pondělí naistalovali.

Po otevření Teams se vám objeví ikona třída_2016. To je správně. Rok 2016 označuje nástup dětí do 1. třídy, je to tak pro lepší orientaci i v budoucnu.

Do přílohy e-mailu přikládám základní návody, kde najdete zadání úkolů a dozvíte se, kde se připojit na společný videohovor. Zde najdete i videonávod: https://www.youtube.com/watch?v=HhoDOu-OLv0&app=desktop&ab_channel=LenkaVacirova

V neděli od 19:00 do 20:00 je připravená nepovinná cvičná videoschůzka (najdete ji naplánovanou v kalendáři). Kdo chce, může se připojit.

V pondělí v 8:00 se zkusíme spojit úplně celá třída. Videohovor potrvá do 8:30.

Další dny se pravděpodobně rozdělíme do 2-3 skupin, které se během dopoledne vystřídají, každá skupina bude mít 30 minut. Čas výuky bude od 8:00 do cca 10:00 Tento čas budeme věnovat ČJ, M, AJ (podle nového rozvrhu).

V pondělí v 10:30 vás čeká SKN a ve středu 10:30 bude ČP. Paní učitelka Nováková a paní učitelka Hrubá v tento čas pozvou na schůzku (najdete v Teams).

MM