Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 5. třída > Úkoly na úterý 16.2. - AJ, ČJ

Úkoly na úterý 16.2. - AJ, ČJ

Milí páťáci,

dnes máte připravenou samostatnou práci. Na úkolech pracujte během dopoledne nebo po obědě a pošlete mi je do 16:00 k nahlédnutí. Děkuji!

MM

Angličtina

Do sešitu (slovíčka/slovníček) si opiš do dvou sloupečků slovíčka. Do levého sloupce anglicky, do pravého česky. Slovíček je hodně. Proto stačí opsat první část do slovíčka RAT (je označené žlutě). Vyfoťte a pošlete mi je ukázat.

Zbytek opište do pátku nebo zbytek vytiskněte a nalepte. Slovíčka je třeba umět, ale neboj, některá slova už určitě znáš!

Lesson 3_slovíčka.docx

Zopakuj si názvy předmětů ve škole, učebnice str. 34 + pusť si nahrávku (PAGE 34, Exercise 1a):

Pracovní sešit 28/1 - doplňte názvy

Český jazyk - pracovní list v Teams

- pokud si nevíš rady, podívej se na zápis ve školním sešitě nebo v učebnici str. 104