Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 6. třída > Do Křeče bez křeče

Do Křeče bez křeče

Datum konání:
19.1.2019

Dnes, v sobotu 19.1.2018, jsem se se 7 dětmi z naší třídy vydala na běžkařský závod Do Křeče bez křeče. Trasa byla náročná, ale sluníčko nám krásně svítilo, nálada byla báječná a musím všechny děti moc pochválit. Většina  děvčat na běžkách stála asi podruhé v životě, ale poprala se s cestou na jedničku. Sice náš čas nebyl mezi nejlepšími, přesto jedno  vítězství někdo z naší třídy ukořistil.  První místo v kategorii junior obsadil náš Láďa!  Ujel celou trasu za hodinu a nejlepší výsledek  v kategorii dospělých byl 46 minut. Takže přes velký věkový rozdíl ten časový byl opravdu minimální. Takže velká gratulace !!!

A také děkuji Vám rodičům, kteří jste se vydali na akci s námi.

Fotky z akce naleznete v kategorii Fotografie ZŠ.