Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 6. třída > Třídní schůzka / konzultace

Třídní schůzka / konzultace

21.4.2022

Vážení rodiče!

Hromadnou třídní schůzku neplánuji. Ve škole budu k dispozici ve čtvrtek 21. 4. od 15:00 do 16:00, jinak po domluvě telefonicky, v Teams nebo e-mailem. (Termín jsem musela změnit - omlouvám se.)

Stále procvičujte násobilku a písemné počítaní, děti je stále nemají upevněné, jak by je měly mít.

Někteří mají problém odevzdávat pracovní listy, které si měly dodělat např. když chyběli. Snažím se zapisovat do školních sešitů, co chybí. Najdete-li PL z mých předmětů bez známky, nevyhazujte, donuťte své dítě list dodělat a odevzdat. Neodevzdané PL, DÚ jim zbytečně zhoršuje známky.

Známky za čtvrtletí máte v ŽK vzadu, prosím, podepište je, abych věděla, že jste je viděli.

Do školy si děti měly přinést blok, když zapomenou sešit a na svoje neustálé malování. (Spotřebovaly mi všechny nasyslené zásoby a papíry na výtvarku jim dávat nechci, to by za chvíli ve skříni nebylo nic. :-)

Na výlet pojedeme 23. 6. do Humpolce do galerie 8smička a na hrad Orlík. Výlet je placen  z projektu Šablony III., děti by platit snad nic neměly.

To je ode mě asi vše. Pěkné Velikonoce!

Jana Mazancová