Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 8. třída > Online výuka TEAMS

Online výuka TEAMSDobrý den rodiče i žáci,

jak jistě už víte, od pondělí najíždí naše škola na nový způsob vzdělávání - online výuka v TEAMS.

 

 

Proto, abychom mohli úspěšně pracovat, je potřeba nejdříve instalovat program MS Teams do vašeho počítače, který stáhnete na adrese:

https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-365/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion

Pokud by někdo nevěděl, jak program nainstalovat, tak návod naleznete v záložce na stránkách naší školy v horní záložce Distanční výuka

Na osobní emaily, které jste mi poslali, Vám dnes rozešlu přístupové údaje. Jakmile je obdržíte, můžete se dále seznamovat s programem MS Teams. Protože to asi ne pro každého bude snadné, vložila jsem Vám zde krátké video, kde budete seznámeni se třemi věcmi, které budeme používat (vyzvedávání práce, odevzdání práce, videohovor): Můj krátký návod

Tento program je možné nainstalovat i do chytrých telefonů. Vzhledem k tomu, že doteď jste mi fotili hotové stránky a posílali jako fotky, doporučuji proto využít i tuto variantu, která bude jednodušší na odevzdávání úkolů. 

Poslední věc, zde máte vložen rozvrh online vysílání pro Vaše děti online rozvrh 8. třída.docx

Je to rozvrh pro následující týden, tzn. od 2.11. do 6.11. Na týdny následující mohou nastat změny, potřebujeme nejdříve zkusit spojení a ustálit se v novém prostředí a pak můžeme teprve rozšiřovat výuku. O všem budete včas informováni.

Tak hodně štěstí a kdyby cokoli, volejte, pište, ráda poradím. 

S pozdravem Poláková