Fulltextové vyhledávání

Titanic - cesta do hlubinDatum konání:
28.2.2019

Dne 28. 2. 2019 jsme se spolu se sedmáky vydali na tajuplnou cestu do Brna. Že tam není nic moc k vidění? Omyl! Měli jsme totiž jedinečnou možnost, navštívit výstavu "Titanic". Ano, přesně tak, té legendární lodi,  které se potopila na své první plavbě v roce 1912. A stálo to opravdu za to. Již po příchodu jsme dostali vstupenku (palubní lístek) se jménem cestujícího a na konci výstavy se každý z nás dozvěděl, zda plavbu přežil, či nikoli. V průběhu výstavy, jsme se pohybovali v reálných prostorách lodi, měli jsme možnost vidět předměty, které se povedlo již zachránit z trosek a dozvědět se mnohem více informací, než každý z nás věděl.

Dále jsme nemohli opomenout historickou část Brna, kterou jsme se dostali na náměstí, kde byl pro některé žáky cíl naší cesty, McDonald´s a krátký rozchod. Na závěr nás čekal výšlap na hrad Špilberk, kde se nás ujal velmi šikovný pan průvodce a provedl nás útrobami kasemat.

Po náročném a na zážitky bohatém dni, nás čekala už jen cesta domů, kterou jsme také zdárně zvládli.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů