Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Florbal Kamenice nad Lipou

Florbal Kamenice nad Lipou

25.10.2015

Dne 25. 10. 2015 se zúčastnili žáci naší školy přátelského florbalového turnaje žáků. Turnaj se odehrál za účasti 7 týmů v tělocvičně ZŠ Kamenice nad Lipou. Po vydařeném vystoupení obsadili naši žáci 2. místo.

Ve skupině nejdříve porazili Jindřichův Hradec B 4 : 1, poté si vybrali slabší chvilku a prohráli 1 : 7 s mužstvem Kamenice A. Ve třetím zápase porazili tým Nové Včelnice A 4 : 2. Ze skupiny postoupili z druhého místa do finálové skupiny. Ve finálové skupině nejprve porazili Kamenici B 4 : 2, v dalším zápase podlehli v urputném boji celkovému vítězi turnaje Jindřichovu Hradci A 1 : 4. V posledním dramatickém duelu stačila remíza 1 : 1 s Kamenicí A na konečné druhé místo. Turnaj odehráli tito žáci – brankář Jan Kotrč, v poli Tadeáš Hadrava, Jan Hromadník, Tomáš Pravda, Jan Klíma a Vojta Filípek.

Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalších sportovních soutěžích.

Mgr. Josef Hadrava