Naši žáci 1.- 5. třídy se zúčastnili dvou fotbalových turnajů mezi školami z okresu v Pelhřimově.
Přestože všichni hráli s maximálním nasazením a zaslouží velkou pochvalu, bohužel ze své skupiny nepostoupili a do finále se nedostali.
Na památku si odnesli drobné dárky od sponzora McDonald's. Děkujeme za skvělou reprezentaci! ????