V úterý 2.6.2026 se 16 našich závodníků z 1. stupně zúčastnilo okresního kola atletické olympiády za účasti 17 škol z celého okresu. Naši sportovci předvedli skvělé výkony a domů přivezli i několik medailí ????
???? Kristina Tsubera z 5. třídy – 1. místo v hodu kriketovým míčkem
???? Anna Matoušová ze 3. třídy – 2. místo ve skoku dalekém
???? Karel Vošahlík ze 3. třídy – 3. místo v hodu kriketovým míčkem
Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy, účast i skvělé sportovní výkony ❤️