Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Region tančí

Region tančí

2.6.2017

Poslední měsíc jsme se s naším kroužkem připravovaly na celodenní taneční přehlídku Region tančív Pelhřimově. Byl to úžasný zážitek. Dopoledne probíhaly zkoušky, pak se tančilo i na náměstí a bublinkovým průvodem se šlo z náměstí až do KD Máj, kde začala hlavní část programu. Na úvod rozpálil celé publikum Milan Peroutka se svojí kapelou (toho můžete znát z pořadu Tvoje tvář má známý hlas). Pak následovala několikahodinová taneční přehlídka všech přihlášených souborů z celého kraje. Naše holčičky měly připravené 2 vystoupení. Během celého odpoledne vystupovali i různí hosté, jedním z nich byla výherkyně z televizního pořadu Když hvězdy tančí Veronika Lálová, což byl úžasný taneční zážitek. Před vyhlášením výsledků rozpohyboval celý sál cizinec Roberto se svojí zumbou. Každý taneční soubor dostal na závěr nějaké ocenění a pár upomínkových předmětů. Náš taneční kroužek získal cenu za energii, která při tanci z dětí sršela. Byl to dlouhý a náročný den, ale plný zábavy a tance.

Mgr. Tereza Brožková