Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > ZŠ a MŠ Černovice nebude na pátek 25. 9. 2020 vyhlašovat ředitelské volno

ZŠ a MŠ Černovice nebude na pátek 25. 9. 2020 vyhlašovat ředitelské volno

23.9.2020

Vážení rodiče,

reaguji tímto na dnešní doporučení ministra zdravotnictví k vyhlášení ředitelského volna na pátek 25. 9. 2020. Vzhledem k tomu, že na naší škole nemáme žádný potvrzený výskyt nemoci COVID-19 a v Černovicích a okolí je situace stabilizována, nebudu ředitelské volno vyhlašovat a výuka, školní družina i školní jídelna budou v běžném režimu. Jeden den volna navíc považuji za zcela nesystémové a krátkodobé řešení, které by mnoha rodinám způsobilo komplikace s hlídáním dětí. Přesto Vás prosím, abyste sledovali aktuální informace na našich webových stránkách a zprávy v žákovské knížce, protože situace se může z rozhodnutí vlády kdykoli změnit. Naší snahou je, aby k různým omezením docházelo co nejméně.

Robert Štefánek