Úvod > Kroužky > Taneční kroužek

Taneční kroužek

OD 16.9.2019 bude každý pátek od 7.00 do 7.45  taneční kroužek pro děvčata od 1. do 5. třídy tentokrát pod vedením Terezy Strnadové a Vanesky Kubů !!!

Ani během prázdnin  jsme se s kroužkem nenudily.  Děvčata vystupovala  na Vlásenickém tvoření a na společenské akci Černovicko se baví, kde jim do tance pěkně lilo, přesto to krásně zvládla :)

Děvčata vystupovala  na Vlásenickém tvoření   Děvčata vystupovala  na Vlásenickém tvoření  Děvčata vystupovala  na Vlásenickém tvoření

Poslední taneční kroužek pro velké i malé proběhne v pátek 14.6.2019 !!!

Region tančí  Pelhřimov 2019

Region tančí  Pelhřimov 2019 Region tančí  Pelhřimov 2019 Region tančí  Pelhřimov 2019

Zkoušíme na Mikulášskou besídku.....

Zkoušíme na Mikulášskou besídku

Od září 2018 tančíme každý pátek od 7.00 v tělocvičně ZŠ.

Na naše vystoupení se můžete těšit například na Mikulášské besídce

nebo Vánočním jarmarku.

Taneční kroužek 2017/18

24.8.2018

O prázdninách jsme také nelenily a vystupovaly na velké kulturní akci "Černovicko se baví" a také jsme jely navštívit Vlásenici za Kamenicí, kam nás pozvali na odpolední tvořivou akci, kde se nám moc líbilo.

Taneček z Pomády       Sestřih  písniček z celého roku        Sestřih  písniček z celého rokuTaneček z Pomády                                       Sestřih  písniček z celého roku

Sestřih  písniček z celého roku

Velká únava po tancování

25.6.2018

Tak naše poslední vystoupení letošního školního roku zvané "Malé vystoupení našich velkých umělců"  ve školní tělocvičně se velmi povedlo. Kromě naše kroužku vystupovaly děti z jógy a  tvořivého psaní. My jsme tančily na Pomádu, nechaly jsme si ušít krásné sukýnky a čelenky, vyrobily si auto jako kulisu a daly jsme do toho všechno, co jsme mohly. Kdo by chtěl naše vystoupení vidět, můžete se přijít podívat na Černovicko se baví :)

Malé vystoupení našich velkých umělců

. Naše další vystoupení  ze dne 17.3.2018 z dětského karnevalu je za námi.

každý pátek od 7.00-7.45

pro děvčata z 1.stupně

vedoucí kroužku Mgr. Tereza Brožková

Do tanečního kroužku nás chodí 18 a tím, že jsme smíchané od 1. do 5 třídy, je to občas dřina nacvičit nějaký pěkný taneček. Naše první taneční představení na Mikulášské besídce dopadlo skvěle :)))) Tancovaly jsme na písničku Can´t stop the feeling, naše oblíbená, protože je veselá a energická. Tady je naše společná fotka malých čertic :)

společná fotka malých čertic

Na další vystoupení nás pozvali Pionýři, abychom zatancovaly  na dětském karnevalu, který se uskuteční pravděpodobně  v březnu. Vloni jsme si nacvičily baletní vystoupení na písničku Ledové království. I teď se můžete  těšit na náš nový a originální taneček !!!!

13.3.2018 - Tak už se připravujeme na nové vystoupení a tady jsou fotky z přípravy:)

připravujeme na nové vystoupení připravujeme na nové vystoupení

.