Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 5. třída 2019/2020 > Organizace výuky během uzavření školy - úkoly na 17. 3.

Organizace výuky během uzavření školy - úkoly na 17. 3.

Vážení rodiče, milí žáci,
vzhledem k nastalé situaci se ještě nějakou dobu nebude moci vyučovat ve škole, ale přesto si musíme něco zopakovat a něco nového se také naučit. Budu se snažit vše pojmout tak, aby to co nejméně zaměstnávalo rodiče a aby žáci všechno zvládli sami. Ve škole mi moji žáci velmi často dokazovali, jak jsou samostatní a doufám, že mi to předvedou i v této neobvyklé formě vyučování.
V každém zadání nejprve znovu vysvětlím a zopakuji dané učivo, zadám samostatnou práci, odkáži se na učebnici, pracovní sešit či na nějaký internetový portál a následně budu také vyžadovat splnění zadaného domácího úkolu. Úkol potom žáci pošlou buď na e-mail: MartinaPeterkova@seznam.cz,hovorkova@zscernovice.cz, telefonní číslo: 724 906 979 nebo na Messenger. Na těchto kontaktech mne žáci i rodiče také zastihnou, pokud budou potřebovat jakoukoliv pomoc. Předpokládám, že všichni žáci mají přístup k internetu, ale pokud by někdo tuto možnost neměl, zajistím mu tištěnou formu úkolů. Pokud si někdo zapomněl nějakou učebnici či pracovní sešit ve škole, mohou mu to rodiče vyzvednout.

Tímto žádám některého z žáků, aby se telefonicky spojil s Davidem a vysvětlil mu nastalou situaci, zadávání úkolů a také to, že z českého jazyka bude mít David jiné úkoly než ostatní.

Všechny vaše vypracované a odevzdané úkoly si budu evidovat a hodnotit.

Přeji vám všem pevné nervy, pevnou vůli a hlavně pevné zdraví a doufám, že se brzy sejdeme. M. Hovorková

Domácí prácečeština 17. 3..docx

Matematika 17. 3..docx

David Čj 17. 3..docx

ČaP

Úkoly z ČaP na týden 16. -20.3

V TOMTO TÝDNU SE ZAMĚŘÍME NA OPAKOVÁNÍ. Pozorně si přečti zápisky – ryby, obojživelníci.

• Zkus odpovědět na otázky? Společné znaky ryb a obojživelníků

Rozmnožování ryb a obojživelníků

Zástupci ryb a obojživelníků   =odpovědi zapiš do sešitu