Poslední školní týden

Poslední školní týden:

Pondělí: naposledy si zopakujete učivo 5. ročníku. Začátek a konec vyučování je až do čtvrtka stejný (před školou v 7:50 - oběd 12: 20)

Úkoly 22. 6..doc

Anglický král.ppt    Kufr 2.ppt    Kufr Vyjmenovaná slova.ppt   Kufr.ppt     Kufr1.ppt     Matematický král.ppt    Riskuj.doc

Úterý: výměna učebnic - vezměte si tašku na nové učebnice a staré sešity, odevzdání žákovských knížek, společné focení, naplánování čtvrtečního pochoďáku.

Každý nově příchozí žák musí mít vyplněné a podepsané čestné prohlášení (i když si půjde jen v pátek do třídy pro vysvědčení).

čestné_prohlášení.pdf

Pokud žák do kolektivu dětí nepůjde, bude mít vysvědčení a nové učebnice připravené ve sborovně, čestné prohlášení mít nemusí.

Za sešity a výtvarné potřeby bude na školní rok 2020/2021 vybíráno 244 Kč. Tato částka se bude vybírat v září.

Na druhém stupni budou žáci používat zeměpisné atlasy. Zvažte, zda si atlas seženete sami, nebo využijete objednání přes školu (asi 200 Kč).

Žáci, kteří přijdou do školy jen v úterý a v pátek, odevzdají v úterý čip. Záloha nebude vracena, v záři dostanou čipy od jiných skříněk. Od ostatních žáků vybereme čipy ve středu.

Společné focení proběhne v úterý dopoledne. Přesný čas není ještě určen.

Středa: úklid třídy, lavic, nástěnek,hry a aktivity ve třídě a venku, výroba desek na výkresy, rozdání výkresů, vše odnést ze školy.

Čtvrtek: pochoďák - každý žák, který bydlí v Černovicích, nás dovede před svůj dům a připraví tam pro ostatní nějakou aktivitu, pohybovou či vědomostní soutěž, svou oblíbenou hru. Žáci, kteří nejsou z Černovic, si zvolí místo v Černovicích a to samé připraví na daném místě. Vezměte si vhodné oblečení a obuv. V případě špatného počasí zůstaneme ve škole.

Pátek: slavnostní zakončení školního roku, rozdání vysvědčení, zazvonění deváťákům proběhne tentokrát jen ve třídách.

S sebou: zvoneček, desky na vysvědčení. Konec v 8:30.

A pak už jen hurá na prázdniny!!!

Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd – MŠ – PŘÁNÍ NA ...