Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 8. třída 2019/2020 > ANGLICKÝ JAZYK 20. 4. - 24. 4. 2020

ANGLICKÝ JAZYK 20. 4. - 24. 4. 2020

Dobrý den.

Minulý týden jsme probrali základní slovní zásobu spojenou s tématem CLIMATE CHANGE.

Tato slova máte zapsaná v sešitě Grammar a najdete je v učebnici (Student´s book p. 56/1a - domácí úkol z minulého týdne).

Zopakujte a naučte se tato slova. Dle fonetického přepisu se pokuste o nácvik správné výslovnosti.

Úkol k odevzdání

1. Student´s book p. 56/2a - Comlete the gaps with the words a-k from excercise 1a. (Doplň text vhodným slovem a- k z cvičení 1a   - vypracuj do sešitu English (není třeba text přepisovat, stačí napsat číslo a vybrané slovo)

2. Workbook p.44/1 - Match the halves of the expressions (spoj poloviny slovních spojení, které k sobě patří)

3. Workbook p.44/2 - Complete the sentences with the words from ex.1 ( Doplň věty vhodným slovem ze cvičení 1).

Vypracuj, vyfoť a všechny tři úkoly mi opět prosím pošli do mailu. (alenav15@seznam.cz)