Poslední školní týden

22.6.- 23.6. - běžná výuka

Čj - Sl. str. 110-119

M - str. 26,32,25,29

Psaní - přepis vět, popř. nedokončené stránky

Skn - str. 79-80

A je to: stihli jsme vše - pokud někomu chybí něco doplnit, je na rodičích, zda toho využijete jako procvičování a opakování během prázdnin. Já vás prosím o jedno: čtěte -  ať jsou to články ze Slabikáře nebo vlastní knížky, časopisy, to je jedno, ale každý den chviličku.

24.6. - herní den: stavebnice, děti si mohou přinést vlastní hračku

25.6. - cvičení v přírodě: s sebou vhodné oblečení do lesa (popř. postříkané repelentem), svačinu, pití

- odchod v 8.00 od školy, návrat 11.15, oběd ( možnost pro všechny prvňáčky- děti z distanční výuky nepůjdou vůbec do školy, vyzvedněte si je před školou v 11.15, nemusí tedy mít čestné prohlášení)

26.6. - vysvědčení: 8.00 - vyzvednu děti před školou: děti z distanční výuky musí mít čestné prohlášení ( cestne_prohlaseni.pdf, popř u vchodu školy)

- s sebou popř. zvoneček na zazvonění deváťákům, desky

8.30 - odchod ze školy, vyklizení třídy, skříněk ( čip budete opatrovat přes prázdniny na další rok, zda bude stejná skříňka se dozvíte 1.9.)

- děti přineste (pokud máte doma), prosím:

notýsky z družiny, knížky z knihovny, notýsky školní se známkami, sešity M Kú, Čj di

- zůstaly ve třídě ještě nějaké květiny, kdo si ji chce odnést, dejte mi vědět do úterý, připravím ji na 26.6.

V příloze zasílám ještě harmonogram tohoto týdne pro celou školu, v případě nejasností se ptejte, volejte.

Harmonogram posledního školního týdne.docx

• v září budeme vybírat peníze za školní sešity a výt.potřeby, fotky, přeplánovali jsme výlet na 8.9.

Na shledanou ve druhé třídě!  Hezké prázdniny!