Úvod > Školní jídelna

Školní jídelna

Školní jídelna je součástí Základní školy a Mateřské školy Černovice. Poskytuje stravu pro žáky ZŠ a děti MŠ, zaměstnance a cizí strávníky z řad veřejnosti.

Při vaření se snažíme používat regionální potraviny, vyhýbáme se glutamátu a barvivům a velmi zásadní je pro nás i čerstvost surovin. Proto si naše dodavatele pečlivě vybíráme. Naše jídelna je vybavena novými technologiemi, které nám umožňují pracovat s potravinami šetrně a můžeme tak uchovávat co nejvíce živin v podané stravě.

Výdej obědů probíhá od 10:55 do 13:30.

Stravu lze odhlásit a přihlásit do 13:00 hod. předešlého dne. V případě nepřítomnosti žáka v ZŠ je zákonný zástupce povinen žáka/dítě odhlásit ze stravování. První den nepřítomnosti je považován za pobyt ve škole a je možné stravu odebrat v dotované výši. Neodhlášenou stravu na další dny lze odebírat pouze za plnou cenu/tj.k dotované ceně oběda bude automaticky připočtena mzdová a věcná režie/.Zákon č.395/1991Sb.

Telefon: 565 492 107, mobil 603 246 460

e-mail: jidelnacernovice@post.cz

A kdo pro Vás vlastně jídla připravuje? Přece naše kuchařky!

vedoucí stravovny    :  Irena Holubová
vedoucí kuchyně      :  Lenka Černá