Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 4. třída

Krásný nový školní rok všem!

Některé informace k novému školnímu roku (děti dostanou vytisknuté ve škole):

INFORMACE začátek roku 2021.doc

Těším se 1. září!

Jana Mazancová (Nováková)

25. -29. 10. 2021

11. - 15. 10.

Týden 1.9. - 3.9. 2021

Datum konání: 1. 9. 2021 - 3. 9. 2021

Nemocným dětem posílám úkoly přes Teams. Pokud vám tento způsob nevyhovuje, napište mi způsob, jakým chcete úkoly dostávat.

DÚ z Čj a M zadávám v pondělí a vybírám si je ve čtvrtek. Nenuťte, prosím, děti dělat úkoly hned v pondělí. Je jich hodně, rozložte si je do více dnů. Děkuji.

Co nás čeká:

24. 9. podzimní den: Obleč se podle počasí na celodenní pobyt venku. S sebou si vezmi penál, ŽK, svačinu, pití a batůžek, aby sis věci mohl/a nosit pohodlně s sebou. Končíme ve 12 hodin.

27. 9. ředitelské volno

28. 9. státní svátek

(V týdnu od 27. 9. nebude DÚ.)

1. 10. oblečkový den - zelený (akce MPP)

14. 10. dopravní den v Pelhřimově - sraz  v 6:20 na náměstí u zastávky proti Opeku u kašny (odjezd v 6:35), s sebou helmu na kolo, sportovní oblečení podle počasí (budeme venku jezdit na kole!), svačinu a pití v batůžku. Jízdné zaplatím hromadně, pak si částku vyberu za obě jízdy ve škole (asi 36Kč). Vrátíme se na oběd, odpoledka bude normálně.

Pokud dítě neumí jezdit na kole, dostane koloběžku, děti po nemoci absolvují praktickou část jako chodci.