18.6. Přebírání titulu Ekoškola  - Valdštejnský palác v Praze (jen pro vybrané žáky)

27.6. Pochoďák

28.6 Vysvědčení :))))))

Atletická olympiáda v 6. třídě

Datum konání: 21. 5. 2019

Atletická olympiáda byla velmi  úspěšná - Pavel, Míša, Grétka a  Andělka získali vítězné medaile a Jirka dokonce tři :). Velká gratulace!!!

Den matek

Krásný svátek všem maminkám:)

Exkurze Pražský hrad 25.4.2019

Exkurze Pražského hradu - Katedrála  sv. Víta, Starý královský palác, Bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička, dále Karlův most, Staroměstské a Václavské náměstí.

Recitační soutěž

Datum konání: 27. 3. 2019

První a třetí místo v kategorii 5. a 6. třída v recitační soutěži získala Andělka s Janičkou. Velká gratulace!!!

Co nás čeká v nejbližší době?

5.4.2019 - 7.45 - 11.00 - Jeden svět do škol - Pelhřimov (40Kč)

9.4.2019 - Pedagogická rada

16. 4.2019 - Dopravní den ( helmy, kola)

16.4.2019 - Velikonoční tvoření

16.4. 2019 - 16.00 Rodičovská schůzka

16. a 17.4.2019 - Sběr papíru od 7.00

18.-22.4. 2019 - Velikonoční prázdniny

25.4.2019 - Exkurze Praha - Pražský hrad

Něco z výtvarné výchovy 6. třídy

Geometrické tvary, faraón Tutanchamon z Egypta, hrneček s horkým čajem,  čepice s bambulí nebo květináč z pet lahve...:)

Bruslení

Datum konání: 12. 2. 2019

Jedna z bruslení z Pelhřimova....

Do Křeče bez křeče

Datum konání: 19. 1. 2019

Dnes, v sobotu 19.1.2018, jsem se se 7 dětmi z naší třídy vydala na běžkařský závod Do Křeče bez křeče. Trasa byla náročná, ale sluníčko nám krásně svítilo, nálada byla báječná a musím všechny děti moc pochválit. Většina  děvčat na běžkách stála asi podruhé v životě, ale poprala se s cestou na jedničku. Sice náš čas nebyl mezi nejlepšími, přesto jedno  vítězství někdo z naší třídy ukořistil.  První místo v kategorii junior obsadil náš Láďa!  Ujel celou trasu za hodinu a nejlepší výsledek  v kategorii dospělých byl 46 minut. Takže přes velký věkový rozdíl ten časový byl opravdu minimální. Takže velká gratulace !!!

A také děkuji Vám rodičům, kteří jste se vydali na akci s námi.

Fotky z akce naleznete v kategorii Fotografie ZŠ.