Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 8. třída

8. třída

Vítejte na stránce 8. třídy ZŠ Černovice! Najdete tady nejdůležitější informace a aktuality z dění v naší třídě a stáhnete zde všechny potřebné dokumenty.

Rozvrh hodin: https://zscernovice.edupage.org/timetable/

Co nás čeká v prosinci?

Nemůžete z dětí vypáčit, co se dělo, nebo bude dít ve škole? Tak to jste tady správně, zde se dozvíte s předstihem všechny akce, které nás a naše milé ratolesti čekají. A copak nás čeká v prosinci? 4. 12. se pod vedením organizátorů z 9. třídy můžete zúčastnit Mikulášské besídky, která se koná v tělocvičně naší školy od 13:00. Hned za další dva dny, což je 6. 12. vyrazí naše třída na expedici, "za poznáním", do Vídně. Tam budou mít účastníci zájezdu možnost nejenom utratit veškeré kapesné, ale vyzkoušet si základy německého jazyka a poznat památky, kterých bude k vidění opravdu dostatek. 13. 12 se můžete těšit na náš již tradiční vánoční Jarmark, který bude ovšem netradičně pojat. Jak? Nechte se překvapit a přijďte se podívat, věřte, že bude opravdu na co. Samozřejmě plánujeme i společnou předvánoční akci, ale kdy a v jakém duchu se bude odehrávat je stále v jednání. J Nebojte se, brzy po odhlasování ji sem opět včas zveřejníme. Těšíme se na Vás při našich společných akcích na viděnou.