Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 6. třída 2019/2020 > ANGLICKÝ JAZYK - 4. 5. - 8. 5. 2020

ANGLICKÝ JAZYK - 4. 5. - 8. 5. 2020

Dobrý den děti,

tento týden si on-line zopakujeme slovní zásobu na téma Zájmy a budeme pokračovat ve 4. lekci.

1. Práce a opakování online: www.skolasnadhledem.cz

postup: - Zábavné online procvičování od základky po střední - do políčka napiš: Anglický jazyk

- klik A1

- opakování slovní zásoby - Interests

- ve spodní zelené části rozklikni A1, Vocabulary - ZVOLTE TÉMA : rozklikni HELLO! , zvolte : INTERESTS ( Pexeso )

2. WORKBOOK 39/4 - Circle the correct word. ( Zakroužkuj správné slovo).

3. WORKBOOK 39/5 Find six more differences between the two pictures. (Najdi šest dalších rozdílů mezi obrázky. Použij slova v  závorkách).

4. WORKBOOK 39/6 Listening activity. Rebecca is doing the shopping. Listen and complete her shopping list. (Doplň nákupní seznam Rebeky).

Použij CD z pracovního sešitu, nastav část 20, poslechni si cvičení ( i opakovaně, pokud bude potřeba) a doplň nákupní seznam správnými slovy.

Úkoly z pracovního sešitu mi prosím vyfoť a opět pošli do mailu. (alenav 15@seznam.cz).

Děkuji.