Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 6. třída 2019/2020 > Harmonogram 43. týdne od 22. do 26. června 2020 pro 6. třídu

Harmonogram 43. týdne od 22. do 26. června 2020 pro 6. tříduVážení rodiče,

MŠMT po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku ve školách proběhne obdobně, jako tomu bylo v minulých letech, tedy za účastí všech žáků. Umožní to úprava mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které se týká omezení v oblasti školství. 

Úprava opatření ministerstva zdravotnictví se týká základních, středních, vyšších odborných škol, konzervatoří, a to včetně speciálních a základních uměleckých škol. Znamená to tedy, že mezi 22. červnem a 30. červnem 2020 je možné, aby školy pořádaly akce, které nejsou vzdělávací, jako například předání vysvědčení, závěrečné focení tříd, vybírání učebnic apod. Akcí se budou moci účastnit všichni žáci bez omezení počtu či nutnosti dodržovat homogennost skupin. Stále však bude nutné předložit čestné prohlášení a do škol nebudou moci osoby s příznaky virového onemocnění. 

Pravidla pro školní skupiny docházející nyní do školy za účelem vzdělávacích aktivit nicméně zůstávají nedotčena a ve stejném režimu jako doposud budou pokračovat až do konce školního roku.

Harmonogram 43. týdne od 22. do 26. června 2020 pro 6. třídu

(příchod do školy dle dosavadního harmonogramu)

 

Vstup do školy : 8:10

Dopolední přestávka : 9:40 – 9:50

Oběd : 11:35

 

ÚTERÝ  Všichni žáci mohou do školy. Ti žáci, kteří byli doma, musí přinést podepsané čestné prohlášení. Do školy nesmí nikdo  s příznaky virového onemocnění.

                               Výměna učebnic (necháváte si matematicko fyzikální tabulky do dalšího ročníku)

                               Fotografování tříd

                               Třídnické práce a úklid tříd

                               Odevzdání ŽK (podepsané od rodičů)

ČTVRTEK             Třídní den (informace poskytnou třídní učitelé)

PÁTEK                  Slavnostní předávání vysvědčení

  1. stupeň - konec v 8:30
  2. stupeň - konec v 8:45

Při výměně učebnic hradí žáci poškozené učebnice od 10 % až do 100%. Při ztrátě učebnice zaplatí žák 100% bez ohledu na stáří učebnice.

J. Hadrava