Fulltextové vyhledávání

Co nás čeká v prosinci?Datum konání:
5.12.2018

Mistrovství světa ve florbalu v O2 aréně v Praze

Pozor, pozor, ve středu 5.12.2018 jede 6. třída společně s 9. třídou do Prahy na Mistrovství světa ve florbale.  Odjezd v 5.37 vlakem z Černovic, návrat v 19.10 autobusem na náměstí.  Do 30.11. vybíráme na dopravu 150Kč, vstupné na florbal je zdarma. Bohužel si děti nesmí vzít do O2 arény ani jídlo ani  pití, budou jim prohledávat batůžky. Takže ať si vezmou děti svačinu jen do vlaku, na místě bude možnost koupit si občerstvení. 

Vánoční jarmark, tentokrát trochu jinak

Zveme všechny rodiče 13.12.2018  od 13.00 na naše originální  vystoupení na téma "Vánoce v Rusku". Budeme tančit, zpívat, hrát divadlo, rozdávat dárečky a nabízet ruské dobroty a čaj. Máte se na co  těšit!!!! 

 

Projektový den

V pátek 21.12. budeme mít projektový den ve škole, což znamená, že se celá škola sejde v tělocvičně a každá třída předvede prezentaci o svém státu, který si vybrala na jarmark. Ve zbylém čase si uděláme vánoční besídku, plnou dobrot, koled, dárečků a dobré nálady.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů