ZSV 7. týden 27.-30.4

Minulý týden ve středu byl Den Země. Měla jsem připravený úkol pro Ekotým a pro celou školu a to úklid našeho města. Proto tento úkol dám Vám. Ale není ledajaký.

Budete uklízet doma nebo ve vašem okolí!!!Úklid pokoje | Really Cool

Už jsme doma příliš dlouho, tak si i váš pokoj zaslouží větší jarní úklid. A kdo si v pokoji udržuje stálý  pořádek , pomůže rodičům uklidit třeba sklep, půdu, kuchyň, koupelnu, záchod či garáž nebo může pomoct na zahradě, v dílně, atd. Nebo se půjde projít a posbírá odpadky kolem vašeho domu nebo po cestě, kde chodíte třeba na procházku s pejskem.  Pomozte trochu rodičům nebo přírodě a pročistěte si u práce  hlavu. Uvidíte, že budou vaši rádi :)

A tentokrát poprosím mamku nebo taťku, aby mi potvrdili, že jste tento úkol opravdu splnili. Napište mi prosím, co Vaše děti dělaly a jak se jim práce líbila. A přidejte prosím fotku vašeho pracanta nebo aspoň výslednou práci. Máte na to čas do neděle 3.5. 2020

Děkuji moc a přeji hezký jarní úklid!!! T.Brožková