Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 8. třída 2019/2020 > Informace pro ty, kteří půjdou do školy

Informace pro ty, kteří půjdou do školy

Ahoj!!!

Už se na vás těším!!! V úterý 9.6. 2020 si vás vyzvednu v 8.10 před školou. Měli byste dodržovat rozestupy 2m a mít roušky!

Budete potřebovat - čestné prohlášení, přezůvky a čip na skříňku, roušku (jednu na obličeji + jednu náhradní), sáček na odkládání roušky, žákovskou knížku, svačinku, samozřejmě psací potřeby a sešity. Na češtinu si přineste práce, které jste dělali (hlavně ty, kde byl nějaký problém). Pokud budete chtít  vytisknout  poznámky z těchto webovek, připravte si seznam - vypište si, z kterého týdne dokument je.

Rozvrh najdete tady: Rozvrh - 2. stupeň od 9. 6..ods

Na oběd (kdo se ozval, má ho přihlášený) půjdeme ve 12.05. Před ani po vyučování není dovoleno se ve škole zdržovat.

Napadá-li vás či rodiče nějaká otázka, ozvěte se.

V úterý ahoj. K.