Projekt Španělsko

Ve dnech 27. 10. 2019 až 3. 11.2019 se tři žáci černovické školy zúčastnili projektu EMBRACE DIVERSITY ve Španělsku, který organizovala společnost Hodina H z Pelhřimova. Společně s námi jel ještě student Milan ze Žďáru nad Sázavou. Na projektu jsme poznali spoustu nových lidí a získali nové kamarády ze Slovenska, Španělska, Dánska, Itálie a Finska. Také jsme poznali jejich kulturu, zvyky a tradice. Bylo tam dohromady šest zemí se čtyřmi zástupci a jedním lídrem. V průběhu tohoto projektu jsme společně řešili různá témata, jako například NON-DISCRIMINATION (žádná diskriminace), VIOLENCE(násilí), EQUALITY(rovnost) a další.
Projekty probíhaly formou workshopů nebo prezentací. Mezi workshopy jsme hráli energizéry (rychlé a jednoduché hry).
Jet na tento projekt bylo velkým zážitkem a doporučuji to všem, kdo by o to měl zájem a možnost jet. Na těchto projektech si zlepšíte angličtinu a ten kdo tam jede, většinou získá mimo zkušeností i nové kamarády.
Když budete mít možnost jet, jeďte. Je to super!

Lukáš Kučera

IMG-20191124-WA0013.jpg20191119_093945.jpg