Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Minimální preventivní program - sport - Jumping

Minimální preventivní program - sport - Jumping

16.11.2022

Ve středu 16. 11. 2022 se mladší žáci ze 3. třídy spolu se staršími žáky z 5. třídy v rámci minimálního preventivního programu zaměřeného zejména na výchovu ke zdravému životnímu stylu a na jejich osobnostní a sociální rozvoj zúčastnily lekce jumpingu - cvičení na trampolínkách.

Děti si zkusily v naší černovické Sokolovně toto netradiční cvičení a naučily se, jak by měly se svým tělem pracovat v rámci každého sportu. Zkusily si i posilování s vlastní vahou těla, seznámily se s další možností cvičení - Tabata. Díky hudebnímu doprovodu si vyplavily endorfiny a příjemně unaveny se po dvou vyučovacích hodinách předmětu "Pohyb a sport" vrátily do školy.