Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Naši žáci se probojovali do celostátního finále dopravní soutěže mladých cyklistů

Ve čtvrtek 8. 6. 2023 se uskutečnilo v Jihlavě krajské kolo dopravní soutěže.

V I. kategorii zaslouženě zvítězilo družstvo našich žáků ve složení Klára Hegrová, Eliška Pluháčková, Jakub Vlasák, Vítek Urych a budou naši školu reprezentovat na celostátním finále ve dnech 19. - 21. 6. 2023 v Mohelnici a Zábřehu v Olomouckém kraji.

Nejlepší cyklistkou se v této kategorii stala Eliška Pluháčková a získala tak jízdní kolo.

Za 1. místo naše škola obdrží finanční odměnu ve výši 25.000,- Kč!

Hezky si vedli i žáci v II. kategorii: Sabina Hrbková, Johana Musilová, Martin Šebor, Matouš Urych a o pár bodů skončili na místě čtvrtém.

I tady jsme měli nejlepší cyklistku: Johanu Musilovou, která též získala jízdní kolo.

Všem soutěžícím srdečně blahopřejeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci školy!