Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Nový školní rok

Nový školní rok

Začíná nový školní rok. Škola je připravena. Prvňáčci mají nový nábytek, děti v mateřské školce nové lino a vymalováno, školní družina má nové barvy. Naše škola má nové logo. Logo, které vyjadřuje soulad vzdělání s přírodou.

My, jako nové vedení školy jsme připraveni také. Jsme připraveni být Ekoškolou. Otevřenou školou v klidném, hezkém prostředí, o které všichni pečujeme. Školou, která respektuje dítě a jeho individualitu. Školou, která děti vede k zodpovědnosti a je pro dítě i rodiče partnerem. Do které se děti a žáci těší.

Dětem a žákům přejeme úspěšný nový školní rok, radost z objevování a nová přátelství. Svým kolegům přejeme spoustu inspirace, zdravého selského rozumu, vzájemné spolupráce. Rodičům přejeme usměvavé děti, které jim dělají radost.

Jana Smrčková, ředitelka ZŠ a MŠ Černovice

Jaroslav Přibyl, zástupce ředitelky