Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > SPOLUPRÁCE S PELHŘIMOVSKOU HODINOU H

SPOLUPRÁCE S PELHŘIMOVSKOU HODINOU H

I v tomto školním roce se nám podařilo zahájit spolupráci s organizací Hodina H, díky které nás každý první čtvrtek v měsíci navštěvují zahraniční dobrovolníci, pobývající v České republice v rámci projektu "Dobrovolníci Evropského sboru solidarity projekt Hodiny H "Czech Imprint".

Lektoři si připravují pro hodiny angličtiny vlastní program, který většinou souvisí se svátky v daném období. První návštěva se uskutečnila 3.listopadu, kdy se věnovali oslavám Halloweenu, 1. prosince již přijedou s vánočními aktivitami. V hodinách bude přítomna i vyučující AJ pro případnou pomoc při komunikačních obtížích. Jsme velmi rádi, že se tohoto projektu můžeme zúčastnit, protože pro děti je to jednak zpestření a jednak motivace k tomu, že se anglicky opravdu dorozumí s lidmi z různých zemí.

Eva Lesnířová