Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 3. třída 2019/2020 > Organizace výuky v době uzavření školy

Organizace výuky v době uzavření školy

Vážení rodiče, milé děti,

přeji nám VŠEM, abychom stávající situaci zvládli.

Informace o učivu budou zde na internetových stránkách naší školy (Základní škola - třídy - důležité informace -  3. třída).

Vedení školy rozhodlo, že není nutné věnovat se výchovným předmětům (ateliér, pohyb a sport, svět hudby). Ostatní předměty zůstávají (ČJ, M, AJ, SKN).

Každý den budu vkládat na web učivo na následující den. Pokud bude úkol písemný, chtěla bych Vás požádat, založte si sešit, do kterého budete vše psát(z jedné strany ČJ, z druhé strany M). Pokud žádný sešit nemáte, pište na papíry, které založíte do desek.

V případě potřeby mi volejte na tel. č. 724 094 346, WhatsApp, Messenger nebo pište na email: hruba@zscernovice.cz

Přeji Vám zdraví, dostatek trpělivosti a těším se až se opět v pořádku setkáme ve škole.

Na závěr posílám odkazy na další procvičování:

www.zlatka.in

www.matika.in