Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 6. třída 2019/2020 > Koronavirus - uzavření škol - základní informace

Koronavirus - uzavření škol - základní informace

Dobrý den.

V době nařízeného uzavření škol budeme postupovat takto:

1. Děti nemají do školy přístup. Pokud budou žáci potřebovat ze tříd nebo skříněk vyzvednout učebnice, učební pomůcky, cvičební úbory,...RODIČŮM budou tyto věci vydány v pracovních dnech mezi 7.00 - 12.00, nebo po telefonické dohodě -      565 492 127. Přineste si čip.
  2. Na těchto webových stránkách budou učitelé jednotlivých předmětů zadávat dětem úkoly, doporučovat postupy, odkazovat na vhodné www stránky,... Zároveň uvedou i způsob, jakým budou ověřovat vypracování zadaných úloh.
  3. Učitelé jsou připraveni denně mezi 8.00 - 16.00 odpovídat na vaše  dotazy, nejasnosti,... - telefonicky, nebo prostřednictvím   e-mailu (uvedeny v kontaktech).