Úvod > O škole > Projekty > Projekt EU Peníze školám

Projekt EU Peníze školám

Naše škola se od 1. září 2011 zapojila do projektu EU Peníze školám, který je financován z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Smyslem tohoto projektu je podpořit rozvoj oblastí vzdělávání, které se v rámci vzdělávání na základních školách dlouhodobě jeví jako problematické. Do těchto oblastí náleží podpora rozvoje znalostí, schopností a dovedností v oblasti cizích jazyků, matematiky, přírodních věd, informačních a komunikačních technologií (ICT), čtenářské a informační gramotnosti, finanční gramotnosti a podpora inkluzívního vzdělávání. Mezi hlavní výstupy projektu, kterými se bude zabývat naše škola, patří podpora dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a vytváření inovovaných učebních materiálů, které poslouží ke zkvalitnění a zpestření výuky našich žáků.